array(4) {
  ["a"]=>
  string(8) "o_firmie"
  ["b"]=>
  string(0) ""
  ["c"]=>
  string(0) ""
  ["d"]=>
  string(0) ""
}

O FIRMIE

...kilka słów o nas

Witamy na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


F
irma EURO-MEBLE działa na rynku od wielu lat, początkowo zajmowaliśmy się produkcją i sprzedażą mebli z litego drewna.

Następnie firma rozszerzyła działalność o usługi przecierania drewna we własnym tartaku, nastepnym krokiem było rozpoczęcie produkcji mebli ogrodowych oraz domów z bala struganego czterostronnie-płaza.
Dzięki doświadczeniom stolarsko-ciesielskim gwarantujemy ,że nasze wyroby będą służyć Państwu przez wiele lat.
Bogate wzornictwo,podkreślające naturalne pochodzenie wykorzystywanych materiałów sprawi,że nasze meble nadadzą niepowtarzalny klimat każdemu pomieszczeniu.
Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu popartych tradycjami nasze wyroby cieszą się dużym uznaniem, ponieważ tworzymy je z myślą o naszych klientach.
Nasze realizacje znajdziecie Państwo w niemal każdym zakątku Polski jak również na Słowacji i Republice Czeskiej
Wyposażyliśmy kilkaset pensjonatów, hoteli, restauracji, karczm, pubów, kawiarni oraz domów mieszkalnych.
Nasze meble ogrodowe,domki dla dzieci ,place zabaw,altany i inne wyroby z drewna znajdziecie Państwo w wielu centrach ogrodowych.
Budujemy domy z bali całoroczne, letniskowe i ogrodowe.

Najwyższa jakość oraz solidność wykonania naszych produktów pozwoliły zbudować zaufanie wśród partnerów krajowych i zagranicznych.

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ,oryginalną i wyjątkową ofertą, która obejmuje szeroki asortyment produktów wykonywanych z wysokiej jakości materiałów ekologicznych w konkurencyjnych cenach.
 


 W naszej ofercie znajdziecie między innymi:

- stoły o różnych rozmiarach i grubości blatów
- krzesła,hokery,ławy,ławki
- zabudowy barów,kredensy,regały wystawowe
- szafy, łóżka, komody , nakastliki...

- meble ogrodowe,altany,domki narzędziowe,plce zabaw ,domki dla dzieci,huśtawki i inne wyroby z drewna
- domy z drewna całoroczne, letniskowe i ogrodoweNa życzenie wykonujemy również meble nietypowe!ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ODBIORCÓW HURTOWYCH ORAZ DETALICZNYCH.

Zapewniamy własny transport.

PODANE CENY SĄ CENAMI NETTO 

 

 

Firma Euro-Meble  je rodinná společnost, jejíž počátky sahají do 90. let. Ze začátku jsme se jako jedni z prvních věnovali výrobě kuchyňského, pokojového a zahradního nábytku z masivního dřeva. Následně firma svou výrobu rozšířila o řezání dřeva na vlastní pile, produkování zahradních a obytných domků. Naše firma neustále rozvíjí nejen své technologické zázemí, ale zlepšujte tak i kvalitu nabízených výrobků. Investujeme i do lidského kapitálu, tzv. Human Resources, v současnosti zaměstnáváme kolem 30 pracovníků. Naše výrobky nacházejí své příznivce nejen na tuzemských, ale i na zahraničních trzích. Stavěli jsme domy v mnoha evropských státech (Itálie, Belgie, Irsko, Nizozemí nebo Francie) a v Asii (Japonsko).
Nabízím obytné domy se skeletovu technologií (kanadské) i tradiční trámy připevňované na roubenou konstrukci. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně, proto se také námi nabízené výrobky vyznačují kvalitou, precizností a především krásným vzhledem.

Projekty firmy Euro-Meble představují kombinaci dlouholetých zkušeností s moderními řešeními - naše nabídka cílí na ty nejnáročnější zákazníky. Naše dřevěné domy jsou zhotovovány z pečlivě vybrané, správně komorově sušené suroviny (záruka zbavení mikroorganismů, absence nepříjemného zápachu po několika letech používání, stálost).

Domy z dřeva představují ideální řešení pro osoby, které si cení:
přírody a ekologie
neopakovatelného vzhledu a atmosféry
vlastního zdraví, protože dřevěné trámy jsou nejzdravějším dostupným stavebním materiálem
nízké náklady na vytápění - dřevěné domy se vyznačují skvělou tepelnou izolací
svůj čas a peníze, protože pro domy ze dřeva je typická rychlá realizace a poměrně nízké náklady na stavbu

Naše firma, to nejsou jen dřevěné domy. Nabízíme také komplexní vybavení penzionů, restaurací nebo hostinců.

SRDEČNĚ ZVEME!!!

V naší nabídce
V naší nabídce najdete velký výběr celoročních domů, chat a zahradních domků. Nabízíme také zahradní altány a nábytek. Navíc nabízíme okenní a dveřní rámy a řezání (prkna, počítačové sušení řeziva, dřevěné podlahy, omítnuté a neomítnuté řezivo).